Dlaczego właśnie z centrum nurkowym Pszczyna BeskidDivers?

Nasze centrum nurkowe Pszczyna BeskidDivers jest prowadzone od lat przez najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Każdy z instruktorów nurkowania Pszczyna podchodzi do swojej pracy z pasją i 100% zaangażowaniem, aby każdy uczestnik kursu nurkowego Pszczyna był jak najlepiej wyszkolony. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje. Centrum nurkowe w Pszczynie do każdego kursanta podchodzi indywidualnie. Podczas kursu nurkowego Pszczyna pokażemy ci jak bezpiecznie nurkować Pszczyna .

Nasze centrum nurkowe BeskidDivers jest jedynym na południu Polski autoryzowanym centrum międzynarodowej organizacji nurków technicznych IANTD Pszczyna . Posiadamy również status pięciogwiazdkowego autoryzowanego centrum PADI Pszczyna oraz PADI TecRec Pszczyna . Jesteśmy biznes partnerem DAN Pszczyna oraz Emergency First Response Center. Wszystkie powyższe tytułu gwarantują, że wszystkie kursu zrealizowane w naszym centrum nurkowym Pszczyna  BeskidDivers będą na najwyższym poziomie.

Nasze centrum nurkowe w Pszczynie jest jedynym miejscem, gdzie już od kursu podstawowego Pszczyna możesz uczyć się nurkować w suchym skafandrze Pszczyna. Każdy kto nie lubi marznąć w zimnej wodzie, a marzy o realizacji podstawowego kursu nurkowego Pszczyna w Polsce na pewno ucieszy się z takiej możliwości. Centrum nurkowe BeskidDivers jest jedynym centrum w regionie, które posiada swój prywatny basen nurkowy Pszczyna.

Posiadamy bogate zaplecie sprzętowo-techniczne, mamy również własną wypożyczalnie sprzętu do nurkowania Pszczyna. Prowadzimy również sklep ze sprzętem nurkowym Pszczyna. Zakupisz u nas wszystkie potrzebne sprzęty na wszelkie wyjazdy nurkowe Pszczyna oraz możesz u nas napełnić butle nurkowe Pszczyna – nabijamy butle HP na 300 bar Pszczyna, PCP Pszczyna  300 bar. Nasze centrum nurkowe w Pszczynie jest autoryzowanym serwisem sprzętu nurkowego Pszczyna , zada również o legalizację twojego sprzęto oraz naprawi w razie jakiegoś uszkodzenia.