Skrzynia z Balonami na Wesele Pszczyna

Skrzynia z balonami na wesele Pszczyna

Podczas tegorocznych wakacji zostaliśmy zaproszeni na ślub. Można powiedzieć, że to była wymarzona impreza dla Młodej Pary i wszystkich gości. Jak to bywa na weselach i tego typu imprezach okolicznościowych, podstawowym elementem dekoracji były balony. Ale nie były to zwykłe balony, chociaż takie też się zdarzały. Były to balony w różnych kształtach, z różnymi wstążkami, z różnymi napisami, w wielu miejscach stały przygotowane pudła z balonami na ślub Pszczyna, a pod wieczór nastąpiło wypuszczenie balonów z pudła Pszczyna. Niesamowity jest efekt, kiedy wypuszczone ze skrzyni balony Pszczyna  unoszą się powoli do góry, ponad naszymi głowami. Razem z balonami unosiły się nasze myśli i marzenia. A dzieci wprost piszczały z radości, starając się małymi rączkami złapać wypuszczone balony z pudła Pszczyna, co też wywołało wiele śmiechu rodziców i pozostałych gości.

Kiedy wróciliśmy do domu, standardowo zaczęliśmy wspominać najpiękniejsze chwile uroczystości w kościele oraz imprezy weselnej. Pudła z balonami na ślub Pszczyna i pokaz, podczas którego mogliśmy obserwować wypuszczenie balonów ze skrzyni Pszczyna, znalazły się bez wątpienia na pierwszym miejscu wśród pozostałych atrakcji. Za rok planujemy nasze wesele i wśród długiej listy propozycji zabaw weselnych pudła z balonami na ślub Pszczyna z pewnością będą atrakcją numer jeden.

Rozpoczęliśmy przygotowania do ślubu. Na pewno jest to nie lada wyzwanie, dlatego zdecydowaliśmy się na skorzystanie z pomocy konsultanta ślubnego. To jemu pozostawiliśmy możliwość aranżacji całej uroczystości, łącznie z zabawą weselną, oczywiście z zaznaczeniem, że na imprezie muszą być obecne skrzynie z balonami na wesele Pszczyna , a wypuszczenie balonów ze skrzyni Pszczyna będzie główną atrakcją tego wyjątkowego dnia. Kolor pudła, wzór balonów, dedykacje oraz inne elementy pozostawiliśmy do wyboru konsultantowi z założeniem, że będzie to piękne widowisko. Taki doradca bez wątpienia ma dużo większe doświadczenie w ustalaniu choćby zabaw na weselu, czy doborze koloru kwiatów. Nawet w kwestii wspomnianej skrzyni z balonami na wesele na pewno nam podpowie, czy efektowniejsze w przypadku naszej uroczystości będzie wypuszczenie balonów z pudła Pszczyna , czy wypuszczenie balonów ze skrzyni Pszczyna. Uwzględniając pozostałe elementy aranżacji może mieć to ogromne znaczenie. A ponieważ cały proces przygotowania uroczystości jest niezwykle interesujący, warto każdy element dokładnie omówić z doradcą.